שולח...

Please select your preferred language:
English English עברית עברית
XPlace will load in the language you select.
Language preferences can be changed at any time from the site header.
Please select your preferred language:
English English עברית עברית
XPlace will load in the language you select.
Language preferences can be changed at any time from the site header.
פרסם פרויקט
כניסה
משתמש חדש? הצטרף עכשיו »
מחפש פרילנסרים ב- טכנולוגיה?

מאמרים בתחום טכנולוגיה
מחפשים פרילנסר לתחום טכנולוגי? לפניכם רשימה של אלפי פרילנסרים מקצוענים בתחומים טכנולוגיים שונים - החל מטכנאי PC ועד להנדסת חשמל.

פרויקטים (267)
תיקי עבודות (280)
פרילנסרים (7700)
מאמרים (238)
כיצד מתנהלים במהלך תקופת הפיתוח של אתר תיירותי? האם ניתן להפיק תועל מ"ימי הביניים" המאופיינים באי-וודאות?
As the app owner you need to handle so many things that are related to your business. Managing software engineers is an intensive task and time consuming that one must handle and manage with great attention - on a daily level.
יוצר: גלעד מנור
מערכת מלאה לשליטה בלוקרים או כל ציוד נעילה אחר כשהלקוח משתמש באפליקציית מובייל ע"מ לקבל גישה ללוקר
יוצר: Almog
When you're a startup, the most precious thing to you is time so why would you burn that time up administering a database in the cloud? In this article for the Compose Write Stuff program, Almog Koren talks about his experience doing that and how much better working with a Database-as-a-Service has been.
יוצר: אן די וי
במאמר זה ננסה לעמוד על התחום ההולך ומתפתח בעולם ה-IT, והוא תחום השליטה מרחוק. נדב טובול, מנהל, אן די וי NDV רשתות ומחשבים לעסקים
המאמר עוסק באתגרים אותם חווים ארגונים משתנים בנושא שימור ידע אצל עובדים. כמו כן, אילו כלים עומדים לרשותם בכדי לשמר ידע זה
יוצר: Tamir Steinberg
פרויקטים נבחרים שבצעתי ב-15 שנים האחרונות בתחום תקשורת הנתונים ומרכזי מחשוב. בארץ ובעולם.
יוצר: זורג טק
לוח בקרה מרכזי ממקד עובדים ומנהלים בדחוף וחשוב, במדדים כמותיים ומאפשר הערכה מהירה של המצב בזמן אמת. הלוח משמש כמצע להעברת ישיבות בוקר, ביצוע הדרכות והצגת המפעל לקבלני משנה ואורחי המקום.
יוצר: זורג טק
תוכנת אחזקה טובה משפרת תהליכים וחוסכת זמן וכסף למפעל. רוב תוכנות אחזקה לא כאלה; הסיבה - פערי תיווך בין העובדים בשטח (עובדי ומנהלי אחזקה) ובמשרד (מתכנתים). עשינו משהו אחר, התוצאה לשיפוטכם.
לרבים נדמה שלקבל אינטרנט ושאר שירותי רשת בבית זה עניין של מה בכך אך המציאות שונה. תכנון נכון מבעוד מועד יתן פתרון מקיף, יעיל, חסכוני ואסתטי שישרת אתכם לפחות למשך העשורים הקרובים.
פשיעה ממוחשבת מדור חדש - חטיפה וירטואלית של קבצים ודרישה לכופר. איך זה נראה ומה עושים?
כמו בחיים, גם באינטרנט מתבצעות בכל רגע נתון מגוון הונאות שמטרתן לגנוב את כספו של הגולש התמים. קוים לדמותה של הונאת אינטרנט פשוטה.
שאלות וטענות נפוצות הפותחות שיחה מצד לקוח פוטנציאלי ומסתיימות בלקוח מרוצה.
הסיכונים ברשת אלחוטית שאיננה מאובטחת מחייבים להוציא את הראש מהחול. סיכום מצב קיים, סיכונים ופתרונות.
המאמר מפרט את אחד מתחומי עיסוקי כמומחה לקרינה אלקטרומגנטית. סיכוני קרינה לאנשים, ציוד ותחמושת נפיצה חשמלית.
פירמוט המחשב הינה פעולה של מחיקת כל המידע המצוי על הדיסק הקשיח. פירמוט של המחשב הינה פעולה המסייעת להחלמתו מווירוסים שונים ובעיות העולות במהלך תפעולו ובמשך השנים.
Tester features RF analysis capabilities and provides accurate measurements indicating modulation and transmission quality.
השינויים שהתרחשו בעולם השיווק והגדלה בנפחי המכירות, דורשים פלטפורמות עשירות יותר בכלים שונים, אבל מרחיקים אותנו מצרכי הלקוחות. בעקבות כך, לא מעט פעמים, ישנו כשלון ביישום מערכות, וחוסר יכולת לתת מענה לדרישות הבסיסיות והחיוניות. כישלון בישום מערכות הופך לנושא תכוף יותר ויותר. ניתן להצביע על מספר בעיות בוערות, אך לא ניתן להצביע על גורם אחד ויחיד הגורם להן. להלן רשימה קצרה של טעויות ותפיסות מוטע...
יוצר: ביזמו בע"מ
ניהול עסק הוא עניין לא פשוט ומי שכבר מנהל עסק יודע בדיוק על מה מדובר. עסק נמצא בקשר עם גורמים שונים, בהם ספקים, נותני שירות, וכמובן הלקוחות. את כל הקשרים הללו צריך לנהל בדגש את הקשר עם הלקוחות, מכיוון שאם אין סדר בדברים ניתן בקלות לפספס לקוחות עבר, מה שבהכרח ישפיע על העסק. פעם היינו עושים פשוט רשימה בכתב יד ומעדכנים כל פעם מתי היתה ההתקשרות עם הלקוח, אילו מחירים הוא קיבל, ואיך אמור שיתוף הפעולה...
החשיבות בשירותי מחשוב
תוצאות 1 - 20
« לעמוד הקודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 לעמוד הבא »