מחפש פרילנסרים ב- אפיון ותפעול רשתות?

מאמרים בתחום אפיון ותפעול רשתות

חשיבות ייעוץ וליווי עסקי - המפתח להצלחת העסק

מאת: LAV
יעוץ וליווי עסקי הם מרכיבים מרכזיים בהצלחת העסק. הם מספקים ידע מקצועי, מבט אובייקטיבי ותכנון מותאם אישית לעזור לעסק להתפתח ולצמוח. ייעוץ וליווי עסקי מסייעים בניתוח התחום, בתכנון אסטרטגי וביישום התוכניות המתוכננות. הם מספקים מידע מועיל, מבט אובייקטיבי ותהליך מותאם אישית לצרכי העסק. עם ייעוץ וליווי עסקי מקצועי, ניתן לשפר את הביצועים, לזהות הזדמנויות חדשות ולקדם את העסק לרמות גבוהות של הצלחה.

Cybersecurity services to protect IoT devices

The world we are living in is full of advancements and technology. The internet is no more a computer thing; it has covered almost everything we use in our daily routines. When we talk about IoT, there are many things involved, but before moving forward, let us see the definition of IoT in simpler words.

The Strategies of Passwords

מאת: C-Soteria
This article explaining how to use passwords strategy in organizations.

עצות לבניית תשתיתי ענן

מאת: OLSON
מחשוב ענן מציע הזדמנות ענקית לארגונים לחסוך בהוצאות ובזמני הייצור תוך חיסול הצורך בנכסי IT ועלות תחזוקה והפעלה, משהו שידוע כיום בכמעט מרבית העסקים ולמנמר"ים רבים התחזית של גרטנר מדברת על 2012 כשנה בה 20% מהארגונים יעברו לצריכת IT בתצורת ענן CLOUD על סוגיו.

10 סיבות מרכזיות למעבר לגיבוי ענן

מאת: OLSON
התאוששות מקריסה , החופש מתלות מורכבת בקלטות טיפים ורובוטים, חיזוי ההוצאה החודשית ופישוט תהליך תקצוב, שחזור מידע מובטח ואמין יותר ממה שידענו עד כה, הקטנת הסיכון של ההשבתה, ועוד.

טרנספורמציה דיגיטלית בארגון מסורתי

מאת: Teraworks
ארגון מסורתי הפועל כ-20 שנה באותן שיטות הפך תוך חצי שנה לארגון מבוסס ענן הפועל גלובאלית וכולל שרידות, המשכיות עסקית ואבטחת מידע.

החשיבות בשירותי מחשוב לעסקים

החשיבות בשירותי מחשוב

תשתיות תקשורת בעידן המודרני

תשתיות תקשורת, חשיבות

מהו שירות מחשוב ענן?

מחשוב ענן הוא מונח כללי לכל דבר שכרוך באספקת שירותים מתארחים דרך האינטרנט. שירותים אלה מתחלקים באופן כללי לשלוש קטגוריות: תשתיות-כשירות (IaaS), פלטפורמה-כשירות-(PaaS) וSoftware-as-a-Service (SaaS).השם מחשוב ענן היה בהשראת סמל הענן זה משמש לעתים קרובות כדי לייצג את האינטרנט בתרשים זרימה ותרשימים.

BIA - ניתוח ומיפוי של תהליכים עסקיים בארגון כחלק מ - DRP (התאוששות מאסון)

מאת: SECAUDIT
BIA הינו תהליך ניתוח ומיפוי של תהליכים עסקיים בארגון, תוך קביעת חשיבותו ורגישותו של כל תהליך והבנת משמעויותיו העסקיות. תוצר תהליך BIA הינו מיפוי מלא של מערכות ותהליכים בארגון בסדר יורד. הערכות - DRP תיקח את תוצר ה - BIA ותממש/לא תממש אותה בהתאם לשיקולי עלות תועלת.

אוטומציה של ניהול תצורה ושליטה מרכזית על מערכות מחשוב

יתרונות וחסרונות של מערכות ניהול תצורה אוטומטיות למחשבים ארגוניים ומשאבי מערכות מידע

DRP שלבים מוקדמים

אחד הדברים החשובים ביותר לפני שמתחילים בפרויקט הקמה ותכנון של DRP הוא הבנה והסכמה לגבי חשיבות הדבר. על מקבלי ההחלטות בארגון לקבל ולהסכים להשקיע את המשאבים הנחוצים על מנת שבשעת הצורך(לא עלינו) יוכיחו את עצמם.

כלי לבצוע סימולצית רשת תקשורת

מאת: שוקי פלס
מאמר זה מתאר כלי סימולציה לדימוי תנועה ברשת תקשורת. הכלי פותח ב-Java. הכלי מאפשר למתכנני רשת לדמות אספקטים שונים ברשת וכתוצאה לשפר את החלטות התכנון של הרשת. השימוש בכלי מאפשר לספקי הרשת לחסוך במשאבי רשת, למנוע צווארי בקבוק ולהיות מוכנים היטב לתקלות.

החלת עדכוני תוכנה על מערכות מפעליות

ניתן לשייך את הוויכוח בעד ונגד החלת עדכוני תוכנה על מחשבים תעשייתיים לקטגוריה של מלחמות קודש ממש. לשני הצדדים יש סיבות טובות להתנהל בצורה זו או אחרת. אז מה עושים? במאמר זה מציג סרגיי ברזנסקי, מנכ"ל נקסוס פתרונות מחשוב, את גישתו לנושא, ומפריך את הטענות העיקריות נגד החלת העדכונים.

גיבוי תמונות משפחה וחברים

מאת: H.T.S.S.
מאז המהפכה הדיגיטלית, אנחנו מצלמים כל דבר קטן שקורה בחיים שלנו. לפני כעשור היינו מצלמים בשנה, באותה כמות שאנו מצלמים כיום בשבוע. זה חינם, מהיר, ולמעשה בעל אחסון אין סופי, במיוחד כאשר משווים למצלמות הישנות עם מקסימום 36 תמונות לסרט צילום. לדור הצעיר, סרט צילום - זה הדבר השחור הזה. הצילומים המקריים לא מעניינים אותי, מה שאותי מדאיג, הם צילומי המשפחה והידידים האהובים שלנו, הילדים או ההורים. אני א...

חלונות 7 וחלונות 8 - פריסה באופן אוטומטי מלא

מאת: Adar Consulting
כיצד ניתן להתקין באופן אוטומטי מלא חלונות 7 וחלונות 8 לאלפי מחשבים בעלות נמוכה ובלוח זמנים קצר וזאת ע"י מערכת SCCM המשולבת עם MDTTask Sequence MOD, SCCM 2007 SP2 R2 , MDT 2010, WDS and PXE ראו לינק לפוסט המקורי שלי ובו תוכלו לקרא מאמרים נוספים: http://blogs.microsoft.co.il/blogs/yagil/

שרותי IT

מאת: רוני בס
אני מספק מעטפת תמיכה טכנולוגית לעסקים, החל תמיכה בתחנה אחת וכלה באיפיון התקנה ואחזקת רשתות על כל המרכיבים, חומרה תוכנה ותשתיות וכו' כמו כן עוסקים בעזרה ל Starup גיוס הון ועזרה ותמיכה בניהול ההתחלתי תמורת אחוזים

איתור תקלות ברשתות ארגוניות

תכנון רשתות תקשורת, איתור תקלות ברשתות ארגוניות, אופטימיזציה של רשתות. המטרה של בלוג זה הינה לתת במה לאנשי תקשורת ואבטחת מידע, וזאת עבור שיפור הרשתות של כולנו.

hosted exchange | ארוח שרת דואר ארגוני

פתרון שרת דואר מרוחק מבית מיקרוסופט hosted exchange, מציע לארגון הגנה על המידע העסקי,ייעול עלויות תחזוקת רשת המחשבים,חסכון ברכישת תוכנה ורישיונות תוך כדי הגדלת אפשרויות וניצול הטכנולוגיות נתמכות

Top Tech Tips for Olim

The following advice can help you assess which technical gear you should (and should not) bring with you to Israel
תוצאות 1 - 20
« לעמוד הקודם 1 2 לעמוד הבא »