מחפש פרילנסרים ב- Priority, פריוריטי?

מאמרים בתחום Priority, פריוריטי

'המכרז הפתוח' שיטה חדשה לפיתוחי פריוריטי Priority

הרעיון בפשטות הוא הפרדה בין מי שבודק האם פיתוח נחוץ ומתכנן את הפיתוח למי שמבצע את הפיתוח בפועל. כשאפיון לפיתוח מוכן, הוא יוצא למכרז פתוח מול כמה גופי פיתוח שונים והלקוח יכול לבחור את ההצעה הטובה ביותר עבורו.

האם תוכנת פריוריטי הינה בחירה נכונה לארגון שלך

7 נקודות לבדיקה לפני שרוכשים ומטמיעים מערכת מידע חדשה בדגש על תוכנת פריוריטי לעסקים

שבעת הצעדים להטמעה מוצלחת של תוכנת פריוריטי בעסק (Priority ERP + Zoom)

רכישת תוכנה, כדוגמת פריוריטי, קוסמת לנו, בעלי העסקים, בשל יתרונותיה הרבים וידידותה למשתמש. עם זאת בתום הרכישה, אנו עשויים לגלות פערים בין הציפיות שלנו לבין המציאות: הלכה למעשה, אנו מוצאים עצמנו מבזבזים אנרגיה, זמן וכסף בהטמעת המערכת הרבה מעבר למצופה. במאמר זה אציג בפניכם את שבעת הצעדים לשימוש אפקטיבי בתוכנת פריוריטי (Proirity ERP) לניהול העסק. יישומם יאפשר הטמעה מוצלחת של המערכת ומענה על ציפי...

תהליכים עסקיים כמנוע להגדלת רווחיות

הכירו את עצמכם ודאי יצא לכם במהלך חייכם לרכוש מכשיר חשמלי: טלפון נייד בגירסא מתקדמת, שעון מתוחכם וכיו"ב. סביר להניח שלמכשירים אלו נלווה דף הנחיות שימוש. אילו אנשים אתם? מאלה שקוראים כל אות ומילה בדף ההנחיות או שאתם מאלו שאוהבים לחקור לבד, באמצעות ניסוי וטעיה ואפילו תהייה? בחישוב עלות (במקרה הזה בזבוז זמן) מול תועלת (בקיאות וידע בהפעלת המכשיר) בואו נעשה חושבים: בהנחה ואתם משתייכים לטיפוס...

קייטרינג לחינה

מאת: ProSites.co.il
תפריט קייטרינג לחינה אשר יוצג לפניכם בהמשך יבהיר כי ניתן להרכיב לכל אירוע קטן וגדול, ארוחה מלאה, עשירה ומגוונת. ארוחה שמרכיביה יצרים הרמוניה של צבעים, צורות, טעמים וריחות אסתטיים ומופלאים. כאלה אשר מעוררים לא רק את התיאבון של משתתפי האירוע, אלא מספקים למשתתפי האירוע חוויה  קולינרית נפלאה אשר תורמת להצלחת האירוע כולו.

Intelligent Process Management & Visualization Technologies

מאת: NooL
How process & data visualization tools can be combined and applied to various business domains in order to increase process awareness which will lead to intelligent process management.
תוצאות 1 - 6
« לעמוד הקודם 1 לעמוד הבא »