Please select your preferred language:
XPlace will load in the language you select.
Language preferences can be changed at any time from the site header.
חיפוש עבודה, עבודה מהבית, פרילנסר, זירת פרילנסרים, לוח פרילנס, פרילאנס, XPlace Freelance
שירות לקוחות: 09-7440880
ימים א'-ה', 09:00 עד 17:00
עזרה | צור קשר | English English
התחבר עם פייסבוק   

מאמרים בתחום טכנולוגיה

מחפשים פרילנסר לתחום טכנולוגי? לפניכם רשימה של אלפי פרילנסרים מקצוענים בתחומים טכנולוגיים שונים - החל מטכנאי PC ועד להנדסת חשמל.
מאמרים (200)
יוצר: גלעד מנור
מערכת מלאה לשליטה בלוקרים או כל ציוד נעילה אחר כשהלקוח משתמש באפליקציית מובייל ע"מ לקבל גישה ללוקר
יוצר: Almog Design
When you're a startup, the most precious thing to you is time so why would you burn that time up administering a database in the cloud? In this article for the Compose Write Stuff program, Almog Koren talks about his experience doing that and how much better working with a Database-as-a-Service has been.
יוצר: אן די וי
במאמר זה ננסה לעמוד על התחום ההולך ומתפתח בעולם ה-IT, והוא תחום השליטה מרחוק. נדב טובול, מנהל, אן די וי NDV רשתות ומחשבים לעסקים
המאמר עוסק באתגרים אותם חווים ארגונים משתנים בנושא שימור ידע אצל עובדים. כמו כן, אילו כלים עומדים לרשותם בכדי לשמר ידע זה
יוצר: Tamir Steinberg
פרויקטים נבחרים שבצעתי ב-15 שנים האחרונות בתחום תקשורת הנתונים ומרכזי מחשוב. בארץ ובעולם.
יוצר: זורג טק
ניהול פרוייקטים, לקוחות וחשבוניות בחברות קטנות, בינוניות ואצל פרילנסרים דורש הקפדה, דיוק ורמת פירוט גבוהים, תוך השקעת זמן מינימאלית. תוכנת ניהול פרוייקטים, לקוחות וחשבוניות מאפשרת לעמוד בשתי הדרישות האלה.
יוצר: זורג טק
תוכנת אחזקה טובה משפרת תהליכים וחוסכת זמן וכסף למפעל. רוב תוכנות אחזקה לא כאלה; הסיבה - פערי תיווך בין העובדים בשטח (עובדי ומנהלי אחזקה) ובמשרד (מתכנתים). עשינו משהו אחר, התוצאה לשיפוטכם.
לרבים נדמה שלקבל אינטרנט ושאר שירותי רשת בבית זה עניין של מה בכך אך המציאות שונה. תכנון נכון מבעוד מועד יתן פתרון מקיף, יעיל, חסכוני ואסתטי שישרת אתכם לפחות למשך העשורים הקרובים.
פשיעה ממוחשבת מדור חדש - חטיפה וירטואלית של קבצים ודרישה לכופר. איך זה נראה ומה עושים?
כמו בחיים, גם באינטרנט מתבצעות בכל רגע נתון מגוון הונאות שמטרתן לגנוב את כספו של הגולש התמים. קוים לדמותה של הונאת אינטרנט פשוטה.
שאלות וטענות נפוצות הפותחות שיחה מצד לקוח פוטנציאלי ומסתיימות בלקוח מרוצה.
הסיכונים ברשת אלחוטית שאיננה מאובטחת מחייבים להוציא את הראש מהחול. סיכום מצב קיים, סיכונים ופתרונות.
המאמר מפרט את אחד מתחומי עיסוקי כמומחה לקרינה אלקטרומגנטית. סיכוני קרינה לאנשים, ציוד ותחמושת נפיצה חשמלית.
פירמוט המחשב הינה פעולה של מחיקת כל המידע המצוי על הדיסק הקשיח. פירמוט של המחשב הינה פעולה המסייעת להחלמתו מווירוסים שונים ובעיות העולות במהלך תפעולו ובמשך השנים.
Tester features RF analysis capabilities and provides accurate measurements indicating modulation and transmission quality.
השינויים שהתרחשו בעולם השיווק והגדלה בנפחי המכירות, דורשים פלטפורמות עשירות יותר בכלים שונים, אבל מרחיקים אותנו מצרכי הלקוחות. בעקבות כך, לא מעט פעמים, ישנו כשלון ביישום מערכות, וחוסר יכולת לתת מענה לדרישות הבסיסיות והחיוניות. כישלון בישום מערכות הופך לנושא תכוף יותר ויותר. ניתן להצביע על מספר בעיות בוערות, אך לא ניתן להצביע על גורם אחד ויחיד הגורם להן. להלן רשימה קצרה של טעויות ותפיסות מוטע...
יוצר: ביזמו בע"מ
ניהול עסק הוא עניין לא פשוט ומי שכבר מנהל עסק יודע בדיוק על מה מדובר. עסק נמצא בקשר עם גורמים שונים, בהם ספקים, נותני שירות, וכמובן הלקוחות. את כל הקשרים הללו צריך לנהל בדגש את הקשר עם הלקוחות, מכיוון שאם אין סדר בדברים ניתן בקלות לפספס לקוחות עבר, מה שבהכרח ישפיע על העסק. פעם היינו עושים פשוט רשימה בכתב יד ומעדכנים כל פעם מתי היתה ההתקשרות עם הלקוח, אילו מחירים הוא קיבל, ואיך אמור שיתוף הפעולה...
החשיבות בשירותי מחשוב
תשתיות תקשורת, חשיבות
יוצר: טומגי בע"מ
"מה שלא ניתן לראות לא ניתן לנהל" עם Tomagi IS תמיד תדעו בדיוק מה מתרחש במחשבי הארגון מוצר הדגל של טומגי – תוכנת TOMAGI IS. התוכנה מאפשרת לארגונים בכל גודל ותחום לשלוט על הנעשה במחשבי העובדים. Tomagi IS מוטמעת במאות ארגונים בישראל ובעולם. הלקוחות של טומגי הינם מנכ"לים, בעלי חברות, ומנהלי כספים. Tomagi IS = Internal Security
תוצאות 1 - 20
« לעמוד הקודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 לעמוד הבא »
XPlace
פרויקטים
פרילנסרים מומחים
מנוי
תכנים
עקוב אחרינו
תנאי שימוש באתר | תנאי שימוש בנאמנות | הצהרת פרטיות
Copyright © 2003-2015 XPlace Ltd. כל הזכויות שמורות.
XPlace.com עומדת בתקן הבינלאומי המחמיר של PCI-DSS לסליקת כרטיסי אשראי! זירת XPlace מאובטחת על-ידי Comodo
פרילנסרים | פרילנס | עבודה מהבית | עבודה מהבית | חשבונית לשכיר