Yaz Okulu Küçükçekmece 065

בתאריך 28 מאי, 2022

Yaz Okulu Projemizde ortaokullu öğrencilerimiz ilgi alanına uygun olarak seçeceği futbol, basketbol, voleybol, dart, badminton, mangala, satranç, geleneksel sporlar gibi dersler ile de belirlediği spor dalında eğlenceli vakitler geçirebileceklerdir.

Yaz Okulu Küçükçekmece 065

Yaz Okulu Projemizde ortaokullu öğrencilerimiz ilgi alanına uygun olarak seçeceği futbol, basketbol, voleybol, dart, badminton, mangala, satranç, geleneksel sporlar gibi dersler ile de belirlediği spor dalında eğlenceli vakitler geçirebileceklerdir. Ayrıca yüzme, piknik, langırt ve ata binme gibi çeşitli sürpriz aktivitelerle de Yaz Okulu Projemizde unutulmaz anılar biriktireceklerdir. Ayrıca düzenlenecek çeşitli yarışmalarda hediyeler kazanma şansı yakalayacak gençlerimiz Yaz Okulumuzda birçok diğer sürpriz ile de karşılaşacaktır.

“Türkiye’nin en yaşanılabilir ilçesi” unvanına sahip Küçükçekmece, öğrencilerine kaliteli eğitim ve yaşam imkanı sunuyor. Böylelikle Isparta’da bulunan öğrenciler, bu zenginliklerle iç içe bir yaşam imkanına sahip oluyor.

Bütün üniversite öğrencileri, özellikle sosyal bilimler alanı dışındaki öğrenciler, bu Yaz Okulu’na katılmaya davet edilmektedir. Öğrenciler; ön lisans veya lisans öğrencisi olabileceği gibi, lisansüstü öğrencisi de olabilir.

(Üniversitemiz dışından başvuruda bulunan misafir öğrencilerimizin Ön Kayıtları onaylandıktan sonra, Öğrenci Bilgi Sistemine, verilen Öğrenci Numarası ve Şifresi ile veya e-devlet ile giriş yapabileceklerdir. Aday başvuru sayfası üzerinden Öğrenci Numarası bilgisine erişebilmektedir. Obs giriş şifresi ise Tc Kimlik No ilk 5 hanesi olacaktır.)

Başvuru Tarihleri 29 Nisan - 20 Haziran Dersin İçeriği ve Süresi Hafta içi her gün 40’ar dakikalık 6 ders şeklinde programlanan; Kuran-ı Kerim (Elif Ba) Dersi Temel Dini Bilgiler Dersi Hadis Dersi ve Futbol, basketbol, voleybol, dart, badminton, mangala, satranç vb. derslerinden seçtiğiniz spor dersi Uygulama Başvuru formu üzerinden yapılan kayıtlar ilçelerine göre gruplara ayrıldıktan sonra ilçelerimizde belirlenen eğitim merkezlerimizin fiziki yapısına uygun olarak asgari öğrenci olacak şekilde sınıflar oluşturulacaktır. Program Tarihi 20.06.2022-05.08.2022 Ödüllendirme Öğrencilerin derslere katılım oranına ve eğlenceli etkinlikler kapsamında yapılan yarışmalarda ki başarılarına göre sürpriz hediyeler verilecektir. Başvuru Şartları İlkokul 4. sınıf mezunları ve ayrıca Ortaokul 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf, 8. sınıf ve mezunları Yaz Okulu Yapılması Planlanan Okullarımız OKULLAR LİSTESİ Başvuru BAŞVURU FORMU

Yaz Okulu Küçükçekmece 065
מאמרים נוספים...