מחפש פרילנסרים ב- אימון NLP?

מאמרים בתחום אימון NLP

יחסים פתוחים: איך להתמודד עם קנאה ולבנות אמון?

מאת: AltCtrLife
יחסים פתוחים, הרעיון שובה לב, משחרר, ומאתגר את גבולות המונוגמיה המוכרת. אבל האם זה באמת יכול לעבוד? האם אפשר לאהוב יותר מאדם אחד בלי לקנא, בלי לפחד, ובלי לאבד את עצמנו בדרך? במאמר זה נצלול לעומקם של יחסים פתוחים: נבין מה זה באמת אומר, נתמודד עם האתגרים ונציע דרכים לנהל אותם בצורה בריאה ומכבדת.

בריאות הנפש לכל אדם

מאת: TIME4CHANGE
רבים נוטים לחשוב שבריאות הנפש מתייחסת לחולים עם הפרעות קשות, אך האמת היא שמדובר בעניין מנטלי, רוחני ואף פיזיולוגי. ישנו משפט יפה שאומר "רפא את הנפש וממילא כל הגוף יתרפא מעצמו". במילים פשוטות, הנפש שלנו היא החלק המרגיש, בעלת תנועות משלה. מדובר בתנועות פנימיות אשר משפיעות על תגובות חיצוניות.

אושר, הציפור הכחולה...והמוח

כתיבת הציפור הכחולה כמשל חיפוש על האושר ומה ניתן לעשות כשהאושר תלוי רק בנו...

מהו טיפול בשיטת NLP

כשמסתכלים על חיינו מבחוץ, לכאורה הכל בסדר. אפשר לסמן 'וי' על הכל: זוגיות, קריירה, ילדים, תואר. ועדיין, אצל חלקנו מקוננת התחושה שלא הגענו לאן שאנחנו באמת רוצים.

לדעת לרצות נכון

מאת: Art Wish
לרצות נכון זו אומנות. אומנות הנפש.מה עושים?

אימון אישי| דיכעון ומחשבות אובדניות

מאת: Ein Klum
בחורה בת 22 עם דיכעון, מחשבות אובדניות ופחדים. על ידי שאלות מכוונות הוצאנו את המשאבים מתוך התת מודע שעזרו לה לצאת מהבעיה שהייתה לה דיי הרבה זמן, תוך שעה וחצי!

אימון עסקי| שחרור מאמונה מגבילה

מאת: Ein Klum
משווקת עם ניסיון של 20 שנה באינטראקציה עם לקוחות, שותפים, כחלק מתפקידה הוא לאמן את האנשים שעובדים איתה. אבל אפילו בתור מאמנת היא פיתחה אמונה שהגבילה אותה בהתפתחות העסק.

נו מתי מגיעים?

מאת: Typer
דעי את היעד, נצרי את הדרך.

טיפול במשברים בארבעה ממדים

בתקופת שינוי קריירה חשוב לתת מקום ולהתייחס לדרכי ההתמודדות והשמירה על המצב הרגשי שלנו. שמירה על אנרגיה טובה ותחושת איזון תאפשר לנו לפעול בצורה אפקטיבית. כולנו עוברים במהלך החיים תקופות של שינוי. מצב שבו המוכר והידוע משתנה. בתחום הקריירה, תחושה של איום על מקור הפרנסה או ערעור שלו יכול לגרום לחוסר יציבות, אשר גורר חששות ופחדים המשפיעים ישירות על ה-well being שלנו. תעסוקה הינה אחד העוגנים המשמעו...

מהי אנרגיית הרייקי וכיצד היא עוזרת למערכת החיסון

אנרגיית הרייקי היפני ויתרונותיו לבריאותינו

לרזות בלי לעשות דיאטה?

נקודת שיווי המשקל והדרך אליה טמונה בנו וידועה לנו. כל שאנו צריכים לדעת הוא להקשיב פנימה ולפעול.

האם אתם באמת יודעים - מהו אימון?

מהו אימון? מה הקשר בין אימון לפסיכולוגיה החיובית? מהו המודל האימוני השכיח?
תוצאות 1 - 12
« לעמוד הקודם 1 לעמוד הבא »