מחפש פרילנסרים ב- אימון לתוצאות פורצות דרך?

מאמרים בתחום אימון לתוצאות פורצות דרך

הקפיצה אל הרמה הבאה בעסק שלכם: מה זה פיתוח עסקי

התשובה לשאלה מה זה פיתוח עסקי היא, שחשיבה יצירתית מחוץ לקופסה תיצור עבורכם הזדמנות לצאת מהמיינסטרים, לפרוץ את תקרת הזכוכית ולהצעיד את העסק שלכם למחוזות חדשים לגמרי.

מוטיבציה היא דלק, ודלק צריך למלא

בחיים כמו בספורט, מגעים לתוצאות בזכות מעשים, אבל לא תמיד קיימת בנו האש וכוח הרצון לקום ולעשות מעשה. המאמר הזה יעזור לכם לעשות את הצעד הראשון.

תובנות, מתי הן באות?

מאת: שוש מדיה
תובנות, מגיעות ברגעים לא צפויים. זה הקסם שלהן. כי אם יכולנו לצפות אותן היינו עושים את זה בכל רגע ביום, מתפתחים רוחנית ותודעתית לפי תוכנית. אך אין לנו שליטה על זה, גם לא על זה.

אימון עסקי| שחרור מאמונה מגבילה

מאת: Ein Klum
משווקת עם ניסיון של 20 שנה באינטראקציה עם לקוחות, שותפים, כחלק מתפקידה הוא לאמן את האנשים שעובדים איתה. אבל אפילו בתור מאמנת היא פיתחה אמונה שהגבילה אותה בהתפתחות העסק.

"נטישה תכליתית"-סיפורה של פרידה הכרחית

להשאיר מאחור(באופן יזום) את מה שכבר לא רלוונטי ולפתח את היכולות הנדרשות לארגון או החברה כדי להתמודד טוב יותר עם אתגרי העתיד.

מעבדות לחירות

"שמחה רבה, שמחה רבה, אביב הגיע פסח בא...." רגע, מה? איזו שמחה? בפסח מדברים על יציאה מעבדות לחירות אבל סליחה, כל הניקיונות והסידורים לפסח, מה זה אם לא עבדות? "קוראים לזה טרפת, קוראים לזה שגעת...." בקיצור חג החירות הופך להיות חג הסיוט. ואני? אני קוראת לזה הזדמנות!

BRING THE SMILE ON

מאת: House of Buzi
This post serves to correct the very essence of what life is! Bring the Smile on, friend!

לרזות בלי לעשות דיאטה?

נקודת שיווי המשקל והדרך אליה טמונה בנו וידועה לנו. כל שאנו צריכים לדעת הוא להקשיב פנימה ולפעול.

אני רוצה להתחדש במשהו חדש - שמהכלום יוצא משהו

החיים נותנים לנו הרבה אפשרויות כדי להתחיל משהו חדש ולגרום לעצמנו להיות מאושרים ומלאי תשוקה לתחילת הדרך החדשה. נשאלות הרבה שאלות לפני תחילת הדרך וכל מיני פרשניות שלך עם אחרים, מה מומלץ? מה מתאים לך? מה המטרה לאותו תחום? גם כמה כסף תרוויח מזה? ואם בכלל יש לך נסיון? ועוד שאלות והתלבטויות. כל מה שאתה צריך? זה פשוט לבחור!

קבל 4 אבני דרך עקרוניות למינוף ופתוח עסקי

מהם העקרונות, שאם נעשה אותם, העסק שלי ישבור את תקרת הזכוכית שלו?

4 קושיות למנהל עסק- שיגרמו לך להזיז את הת.....וכניות......

האם אתה יודע מהם הדברים שיכולים לשנות לך את העסק?

עסק משפחתי - האם אפשר גם ברווחה ושפע?

האם אפשר לחיות בשלום בתוך עסק משפחתי?

הילד בן 30... ועוד בבית

"מעולם לא חשבתי שאקרא לבת שלי 'פאראזיטית'. זה נורא לקרוא ככה לבת שלך," היא אמרה לי, כמעט בדמעות, "מעולם לא חשבתי שארצה שתעוף כבר מהבית שלי... אבל לעזאזל, היא כבר בת 25! הגיע הזמן... שתתחתן כבר עם מישהו שיש לו דירה משלו."
תוצאות 1 - 13
« לעמוד הקודם 1 לעמוד הבא »