Parimatch: Букмекерська контора в Україні

On 4 May, 2022

Букмекерська компанія Parimatch є першим вибором на ринку спортивних ставок в Україні. У багатьох містах працюють букмекерські контори, а звичайним гравцям пропонують цікаві бонуси. Parimatch надає вітальний бонус як новим гравцям, так і регулярно радує своїх постійних клієнтів приємними сюрпризами.

Parimatch: Букмекерська контора в Україні

Букмекерська компанія Parimatch https://qroom.com.ua/ є першим вибором на ринку спортивних ставок в Україні. У багатьох містах працюють букмекерські контори, а звичайним гравцям пропонують цікаві бонуси. Parimatch надає вітальний бонус як новим гравцям, так і регулярно радує своїх постійних клієнтів приємними сюрпризами.

Останнім часом організація кардинально змінила імідж букмекерської контори, зробивши його яскравішим і зручнішим. Акаунт на сайті Parimatch — це хороший спосіб розважитися, а також він може бути престижним і підкреслює статус людини, яка хоче жити на планеті спорту та брати участь у ньому.

У своїх сьогоднішніх оглядах більшість беттерів підкреслюють ступінь безпеки та надійності офісу. Він працює за ліцензією Кюрасао. Політика Parimatch ґрунтується на принципах міжнародного права у сфері ставок, тому українські користувачі сміливо роблять прогнози на його сайті.

Вітальний бонус при реєстрації в букмекерській компанії Parimatch

Усім новим гравцям надається вітальний бонус у розмірі 300 гривень, без використання будь-яких промокодів. Для цього вам потрібно буде приєднатися до букмекерської компанії Парі Матч Україна і поповнити рахунок від 100 гривень. Протягом 72 годин організація зарахує рахунок у вигляді 300 безкоштовних ставок на ставки на спортивні події. Зверніть увагу, що вам потрібно буде поповнити рахунок протягом 7 днів після реєстрації. Безкоштовні ставки можна використовувати лише на спорт і події з абсолютним мінімальним коефіцієнтом 1,5, одна ставка.

Інструкція щодо реєстрації Parimatch

Щоб створити особистий профіль, виконайте такі дії:
1) Перейдіть на веб-сайт Parimatch.
2) Виберіть «Зареєструвати» ;.
3) Введіть свій номер телефону.
4) Придумайте пароль. Пароль повинен містити не менше 8 символів і включати щонайменше 1 цифру, велику та малу літеру.
5) Виберіть валюту.
6) Підтвердьте, що вам виповниться 18 років (особи до 18 років не можуть робити ставки на Parimatch).
7) Виберіть «Зареєструвати» ;.
Апарат надішле 6-значний код підтвердження на вказаний номер телефону. Це виконано для того, щоб каппери не використовували підроблені дані. Введіть отриманий код і натисніть «Підтвердити» ;.

Додаток Parimatch для Android

Альтернативний спосіб налаштувати Parimatch на Android — перейти в розділ «Проблеми з доступом» і вибрати там вказаний тип файлу на Android. Щоб завантажити Parimatch, натисніть на посилання та зачекайте кілька секунд. Ви також можете відсканувати спеціальний код, який букмекерська контора розмістила на головній сторінці офіційного сайту під банером Download Pari Match.

Функціонал програми повністю дублює офіційний сайт Pari Match. Гравець з м’ячем може робити ставки, поповнювати рахунок і класти виграш на виплату. Якщо у користувача ще немає облікового запису в букмекерській компанії, ви можете створити обліковий запис за допомогою програми. Гра зі смартфоном особливо зручна для тих, хто не любить залишатися вдома, але хоче бути в курсі подій і ніколи не відмовляти собі в задоволенні зробити ставку на матч прямо під час перегляду гри в барі.

Read more...