חיפוש עבודה, עבודה מהבית, פרילנסר, זירת פרילנסרים, לוח פרילנס, פרילאנס, XPlace Freelance
עזרה | צור קשר | English English | Like
התחבר עם פייסבוק   

טכנולוגיה

יוצר: Algofek
רגיסטרציה הינה בעיה כללית בעולם הראייה הממוחשבת והגדרתה הרחבה ביותר היא מציאת המיפוי בין פיקסלים בין תמונה אחת לבין תמונה שנייה של אותו האוביקט. בעיית הרגיסטרציה ובעיית הזיהוי תמונה קשורות זו לזו קשר הדוק. מאמר זה יתאר את הבעיה עם דוגמאות ויסקור אלגוריתמים לפתרון.
SAP Business One אד-אונים מה זה?למה זה כדאי?
יוצר: FriskyDSP
FriskyDSP Technology Ltd., a leading embedded software engineering services and technology provider, today announced the licensing agreement for its LTE Layer 1 Small-Cell Extended Range solution to one of Latin America's foremost Information and Communication Technologies (ICT) R&D institutions. The agreement was fueled by a recent government regulation requiring 100% of rural areas up to 30 k...
יוצר: ארנון יפה
כמה פעמים ניסתם להסביר לחבריכם במה אתם עוסקים? מסתבר שההסבר אינו פשוט כלל ועיקר. מה זה מיישם? כיצד ניתן להגדיר את התפקיד? על פי רוב, ההסבר כה סבוך ומפותל עד כי אנו מעדיפים לפתור עצמנו בתשובה הפשוטה, "אני עוסק במחשבים". ארנון יפה, לשעבר מנכ"ל חברת ONE1UP מתמודד עם הסוגיה..
קרה לכם הנורא מכל והשם שלכם נפגע באינטרנט? אנחנו יכולים להציע פיתרון לבעיה, זה ממש לא סוף העולם.
לפני כמה שנים גיליתי את האהבה הגדולה ביותר שלי- מיצים טבעיים.. העולם הקולינארי הוא אחת הנחלות והתחביבים העיקריים שלי, וכל אחד כמוני שחובב מטבח ואוכל, יודע להעניק גם מקום של כבוד לכל מה שמגיע מהטבע- פירות וירקות.. את הדבר הטוב ביותר שניתן לעשות עם אותם פירות וירקות אני מעדיף לשים תחת הקטגוריה של מיצים טבעיים..
יוצר: אורן שני
מאז תקלת מפלגת העבודה בבחירות הפנימיות עלו טענות בסגנון "לא ניתן לערוך בחירות באופן ממוחשב" או "בחירות ממוחשבות אינן יכולות להתקיים לאור אי היכולת לאבטח מערכות אלה". למשמע טענות אלה אני לא פחות מנדהם. בעידן בו קיימת בנקאות מכוונת ברמת אמינות ואבטחת מידע כה גבוהים, היישום "שאינו ניתן לביצוע" הוא הצבעה ממומחשבת - באמת?
יוצר: אורן שני
תרחש אצלי אירוע אבטחת מידע - מה לעשות?בשנים האחרונות אנו רואים אחת לתקופה כי ארגון זה או אחר נפגע באירוע אבטחת מידע. בין אם גניבת מידע, תקיפת אתר הארגון, הרשת או דליפת מידע. ברוב המקרים נשמע רק על אירועים רוחביים העשויים להשפיע גם עלינו (כגון אירועי Phising בבנקים), כאשר למעשה כמות האירועים המתרחשת הינה גדולה בהרבה ובמקרים רבים האירוע מושתק. מספר המלצות שיעזרו לכם (ונקווה שלא תדרשו להן):
יוצר: אורן שני
נחלק את ההתמודדות לשני חלקים - האחד התמודדות לוגית והשני התמודדות פיזית. בתחום הלוגי הפתרון כולל התקנת תוכנת הגנה/איתור על המחשב הנייד. בתחום הפיסי - נעילה וגלאי קרבה.
יוצר: אורן שני
מזה שנים מדברים על אחוזי הסיכון מבית ומחוץ. נהוג לציין כי אחוזי הסיכוי לפגיעה מתוך הארגון הינם גבוהים ומשמעותיים יותר ( 80/20 או 70/30 – תלוי את מי שואלים). אם נסתכל על השקעה באבטחת מידע בשנים האחרונות נראה באופן מוזר (או שלא) שרוב ההשקעה הכספית הלכה לכיוון הסיכונים מחוץ ולא מבית, שהם דווקא האחוזים המצומצמים יותר.
תוצאות 1 - 10
« לעמוד הקודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14 15 לעמוד הבא »
מי אתה?
יש שני סוגים של אנשים בעולם: פרילנסרים ואלו שמחפשים פרילנסרים.
לאיזו קבוצה אתה שייך?
XPlace
פרויקטים
פרילנסרים מומחים
מנוי
פרופיל
תכנים
עקוב אחרינו
תנאי שימוש באתר | תנאי שימוש בנאמנות | הצהרת פרטיות
Copyright © 2003-2014 XPlace Ltd. כל הזכויות שמורות.
XPlace.com עומדת בתקן הבינלאומי המחמיר של PCI-DSS לסליקת כרטיסי אשראי! זירת XPlace מאובטחת על-ידי Thawte
אנחנו מקבלים ביטקוין!
פרילנס | עבודה מהבית | עבודה מהבית | חשבוניות | הכרויות | חשבונית לשכיר